Dátum: 09.08.2011

Vložil: ADMIN

Titulok: Re:Výhrady

pokial chceš v sučasnej dobe najsť domenu za lacnu cenu, tak mate smolu NAJLACNEJSIA aku niektorí prevádzkári ponúkajú je za 12 eur. Takže neviem prečo chceš hovoriť o tom ako tato stranka vyzera, snažil som sa do toho dať čo najviac a ked maš peniaze na domenu a na podobne veci, nech sa pači. Možeš aj ty spraviť OFFICIAL web pre naš futbalový klub. Zatiaľ je táto stránka výborna a ja som do toho dal všetko čo bolo v mojích silách. Ked budeš mať ty ponuku na spravovanie lepšieho webu tak do toho. Lebo aj bývaly majster ligy- MFK B.Bystrica má obyčajný web cez ponuku zoznam.sk tak môžete byť radi, že aspoň cez niečo sa dozviete výsledky zápasov a pod.


A Dôvod prečo neprevadzkujú web na WIX.COM:

tato zahraničná stránka ponúkajúca profesionálny web dá výhody na 1 rok zadarmo, teda po roku stránku vymazali a prestali ju ďalej podporovať, pretože čakali na zaplatenie pokračovania domeny. Ponukni aj ty nejaky tip svojho WEB NASTROJA ako je WORDPRESS, JOOMLA a iné. Mne stačí použivať WEBNODE a som s ním nadmieru spokojný.

Moje komentáre píšem každému na odpoved a ked chcete pokračovať s týmito výrokmi nech sa pači. Ja som chcel dať všetkým KRASŇANOM web cez ktorý by sa informovali o výsledkoch, lige a pod. Ďakujem veľmi pekne za tvoje "reprezentatívne príklady ŽURNALISTIKY" a prajem ti veľa ďalších uspechov na tvoje budúce obdobie

Pridať nový príspevok