Aktuality

Zajtra proti Hnojárom z Lietavskej Lúčky

09.04.2011 15:30
Pozývame fanúšikov krasňanského futbalu na zápas 18. kola 3.ligy- Stred, ktorý sa bude konať na futbalovom ihrisku ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka so začiatkom o 15:30. Na všetkých sa srdečne tešíme!!!!!!

Krásno si opäť pripísalo tri body

03.04.2011 18:20
KRÁSNO NAD KYSUCOU- Prvý domáci zápas 3.ligy-Stred sa zverencom Juraja Lahutu podarilo uhrať vo výbornej forme. Dnes sme sa stretli s outsiderom celej ligy- MŠK Turanmi, ktorým v 25.minúte neuznal rozhodca gól, ktorý bol z offsajdu. Na Turany sme začali tlačiť v 2. polčase, keď Tomčala skóroval už...

Krásno začalo jarnú časť ligy veľmi dobre, v Novej Bani zvíťazilo 1:0

27.03.2011 17:30
NOVÁ BAŇA- Dnes sa zverenci Juraja Lahutu stretli v zápase 16. kola 3.ligy-Stred s domácim mužstvom MFK Nová Baňa. Počasie hre prialo, a Krásno hralo ofenzívne veľmi dobre. V 35. minúte, keď už domáci dostali žltú kartu sa už zvyšovali príležitosti na skórovanie. Nakoniec sme túto šancu využili až...