Jednotu sme porazili tesne, Ďalší zápas s Kremničkou však bude horší

05.06.2011 20:30

KRÁSNO NAD KYSUCOU- Dnes v 26.kole sa stretol domáci Tatran Krásno s hosťami z Jednoty Bánová. Obidva kluby vedeli, že počas posledných zápasov sa už neudeje veľký zázrak, aj napriek tomu obidve strany chceli vyhrať čo bolo vidieť aj na ihrisku. Bánová poslala na našu bránu prvú strelu v 3.minúte, no tú Šustek kryl. V 6.minúte bola udelené žlté karty po veľkom faule domácemu aj hosťovskému zverencovi. Zápas už nemal ani favorita, ale Bánová stále útočila a dostavala sa veľmi často medzi naše šestnástky. Obrovskú príležitosť vykryl v 18.minúte Šustek. Počas prvého polčasu sa taktiež takmer usmialo šťastie, ale napokon sme rohový kop nevyužili. Obidvom stranám sa zle hralo, keďže bolo veľmi nepriaznivé počasie a to sa ustálilo až na začiatku 2.polčasu. Odvtedy sme hrali iba v ofenzívne a Bánovčanov sme prvých 20 minút vôbec nepúšťali do šance. Najväčšia šanca pre Krásno prišla v 64.minúte, kedy po rohovom kope brankár hostí vyrazil, ale po peknom teči Záteka skončila lopta v bránke a viedli sme 1:0. Bánovčania začali tlačiť od 70.minúty kedy mali naraz 5 šancí, no všetky obrana s brankárom Šustekom vykryli. V 89.minúte sa zdalo, že Bánovej sa podarí vyrovnať, no po opakovanom zákroku Šusteka sme zabránili Bánovčanom vyrovnať a tak sme zamrazili aj ich nádeje na víťazstvo.

TATRAN KRÁSNO- JEDNOTA  BÁNOVÁ  1:0