Krásňania opäť hladko vyhrali

01.05.2011 19:00

KRÁSNO NAD KYSUCOU- Dnes sa konalo majstrovské stretnutie medzi domácim Tatranom a hosťami z Tisovca. Krásno hralo veľmi slušný zápas, ktorý nakoniec skončil aj výhrou 1:0 zásluhou rohového kopu v 42. minúte, kedy do siete Tisovca dohodil hlavičku Radoslav Šutý. Krásno sa tak stalo najlepším mužstvom jarnej časti a opäť si krasňania zobrali dobré spomienky na zápas a hlavne na 42.minútu. Hralo sa počas nepriaznivého počasia, ale krasňania dokázali aspoň do konca udržať výsledok. Víťazstvo Krásna začalo byť veľmi populárnym v celej lige, kedže Krásno v jesennej časti hralo veľmi neefektívne, ale po návrate nášho kádru sa už všetko zmenilo na náš prospech. Držme naším chlapcom palce i pri nasledujúcom zápase s Čadcou, ktorý sa bude konať 8.mája o 16:30.