Krásňania prekvapujúco zvíťazili na pôde FK Čadca 2:3

08.05.2011 19:53

ČADCA- Prekvapujúce víťazstvo, ktoré isto nikto nečakal!!!! Krásno vyhralo ďalší zápas s Čadcou 2:3. Vynikajúci futbal priniesol veľmi veľa pre náš tím a za jarnú časť sme získali 21 bodov. Škoda prehry so Závažnou Porubou, s ktorou sme hrali v stredu a podľahli sme 2:0. Škvrnu sme vyčistili až v dnešnom zápase, kedy sme získali ďalšie tri body. Krásnu sa tak podarilo zvíťaziť ďalší dôležitý zápas a pripraviť sa na ďalšieho súpera- Liptovskú Štiavnicu.

Čadčania boli v plnom nasadení a hviezda Gombičkárov- Michálik proti nám strelil aj jeden gól. Naopak, náš vynikajúci útok úplne znemožnil Čadčanom vyhrať ďalší zápas. Krásne góly a šance padali z našej strany najmä na konci 1.polčasu a v 2. polčase. Čadčania sa nevzdávali, ale zápas nestihli otočiť a Krásno sa tak nezahambilo. V III.lige sme spolu s Rakytovcami a Námestovom najlepším mužstvom Jarnej časti.