Opäť očakávané víťazstvo!!!! Krásno zvíťazilo 3:1 (2:1)

17.04.2011 18:42

KRÁSNO NAD KYSUCOU- Dnes sa zverenci Juraja Lahutu stretli v domácom zápase 19.kola 3.ligy-Stred proti outsiderom z Fiľakova. Tento zápas mal jedinečnú príležitosť posunúť Krásno na vyššie priečky. Krásne góly z 17. a 21. minúty úplne rozhodli o osude celého zápasu. Hosťom sa podarilo stav znížiť v 42. minúte. Po polčase sa už väčšie zmeny nediali. Nakoniec v 76.minúte dokončila zápas strela Ľubomíra Červenca, ktorý krásnou strelou uzavrel celý zápas. Krásno si tak pripísalo ďalšie tri body a postúpilo zo 14. miesta na 13. miesto. Veľkým prekvapením bola výhra Závažnej Poruby s MFK Banskou Bystricou 2:0 (0:0). Práve víťazstvo Závažnej Poruby zavŕšilo náš  postup na 12.miesto.

Hostí z Novohradu sa nám podarilo hladko poraziť, teraz však pred nami je prvý silný súper z Kysuckého Nového Mesta, s ktorým isto nebude jednoduché zvíťaziť.