Rakytovce predviedli veľký obrat počas 2.polčasu nám zmarili šancu na zisk ďalších troch bodov a vyhrali 3:2

22.05.2011 15:00

RAKYTOVCE (BANSKÁ BYSTRICA)- Včera sa zverenci Juraja Lahutu stretli v majstrovskom zápase 24.kola III.ligy-Stred, kedy ich privítali Raci z Rakytoviec, ktorí túžili si zabezpečiť istý postup do II.ligy-Východ z ktorej vypadli pred rokom spolu s FK Čadcou. Zápas prebiehal veľmi dobre, nato že Krásno je spolu s Rakytovcami najlepším mužstvom Jari to tak aj vyzeralo. Prvý strelecký pozdrav poslal na Šusteka v 7.minúte domáci zverenec Starší, ten však mieril nad. V 13. minúte Jaroslav Šidlo ohrozil brankára domácich Palindera, no šancu nevyužil.  Potom sa zápas viac odohrával medzi 16-tkami. Najväčšia šanca prišla pri rohovom kope v 34.minúte, čo náše mužstvo využilo a vďaka strele Šutého do žrde sme sa dostali do vedenia- 0:1. Ďalšie zmeny sa už  v 1.polčase nestali.  Druhý polčas sa hral veľmi podobne ako prvý. Naše mužstvo ešte cítilo šancu zvíťaziť a do obranného pásma sme domácich nepúšťali. V 60.minútovke sme využili šancu, kedy Červenec vysunul Timeka a ten ponad padajucého Palindera využil šancu a už sme viedli 0:2.  Domáci sa však spamätali a Šustek vlastným gólom dal domácim iskričku nádeje a tak sa skóre zmenilo na 1:2. Už v 89.minúte sa zdalo, že Krásno si odnesie tri body, no v 90.minúte využil Kohút šancu a zmenil skóre na 2:2, Domácim však jeden bod nestačil a tak v 93. minúte poslal nakoniec do vedenia domácich Gašpar. Krásno má tak 3 prehru v jarnej časti, ale všetko sa môže zmeniť ďalšími zápasmi, ktoré nás ešte čakajú. Dúfajme, že sa nám konečne podarí vyhrať na pôde Veľkého Krtíša s ktorým hráme 29.mája 2011.

AJ NAPRIEK TOMU, ŽE SME V RAKYTOVCIACH HRALI ODUŠEVNENE, TRI BODY SME SI DOMOV NEODNIESLI